Seni hep bekliyorum

Canım sevgilim…

Canım sevgilim sana bunları gözlerim ve kalbim dolu yazıyorum, ayrılık bize bir dert ve bir yük. Biliyorum sensiz zaman geçmeyecek burada. Hiçbir şeyin tadı ve anlamı olmayacak. Kendimi senden ayrı kaldığım tüm zamanlarda gurbette sayacağım.

Bilmelisin ki, seni özlemediğim ve anımsamadığım tek bir an olmayacak. Bu mecburi ayrılık seni korkutmasın ben burada bize ait anılarla her gün ve her saniye seni aynı sevgi ve şefkatle bekleyeceğim.

Olur da, dönmezsen… Dilim dönmüyor bak, ne olur gittiğin o yerlerde beni, bizi ve aşkımızı unutma. Aklını yalnızca yapman gereken işlere ver ve bizi unutma.

Sen benim gözümden sakındığımsın, kıyamadığımsın kimseyle tek saniye dahi paylaşamadığımsın.

Orada, benden uzakta kendine iyi bak. İhmal etme. Kış geliyor iki gözüm. Senin için ördüğüm atkıyı tak boynuna üşüme.

Biliyorum sen çabuk üşütürsün, hem de unutursun sıkı giyinmeyi. Ah yanında değilim, ben olsam senin üşümene izin verir miyim hiç?

Ama kader bizi bu ayrılığa mahkûm etti canım sevgilim. Elden başka bir şey gelmiyor. Ben bizim için aşkımızın yüceliği ve güzel günlerimiz için sabırla ve sessizce yeniden kavuşacağımız zamana kadar sayacağım günleri.

Döndüğünde yine el ele ve yürek yüreğe adımlayacağız yolları. Hayallerinin peşinden gittiğin yolda yanında olabilmeyi her zaman seninle olabilmeyi ne çok istediğimi biliyorsun.

Bu zorunlu ve zor durumda yanında olamadığım için beni affet…

Seni gözümle gördüğüm her şeyden bin kat fazla sevdiğimi çıkarma aklından, güzel gözlerinden hasretle öpüyorum…

Sevgilin…